Kastamonu Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kastamonu Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kastamonu Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kastamonu Otogarı

Kastamonu denilince akla ilk gelenler meşhur Kastamonu evleri ve Taşköprü sarımsağı olsa da bu şehir tarihi değerleri, doğal güzellikleri ve eşsiz lezzetleriyle size keyif dolu bir gün vaat ediyor.  Kastamonu’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kastamonu’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kastamonu otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Kastamonu’ya seferi bulunmaktadır. Kastamonu Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Kastamonu’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kastamonu Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kastamonu otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kastamonu ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

 

 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kastamonu Otogarı
Telefon: +904742127571
Adres: Atatürk Mah. Ardahan Yolu 36000 Merkez/Kars