Kilis Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kilis Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kilis Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kilis Otogarı

Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Kilis, Güneydoğu ile Akdeniz arasında köprü bulunan şirin ve oldukça güzel bir şehirdir. Kilis, Gaziantep'e 58 kilometre , Suriye sınırına 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kilis’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kilis’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kilis otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Kilis’e seferi bulunmaktadır. Kilis Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Kilis’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kilis Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kilis Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kilis otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kilis Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kilis ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Islahiye Caddesi ve Murtaza Caddesi'nden belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kilis Otogarı
Telefon: +903488142093
Adres: Yavuz Sultan Selim Mahallesi, 79000 Merkez/Kilis