Kırıkkale Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kırıkkale Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kırıkkale Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kırıkkale Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kırıkkale Otogarı

Kırıkkale, tarihi boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış küçük bir Anadolu şehridir. Şehir, Hititler ve Frigler gibi eski uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. 12. yüzyılda Selçuklu egemenliğine girerek en önemli yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir.  Kırıkkale’ye bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kırıkkale’ye gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kırıkkale otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Kırıkkale’ye seferi bulunmaktadır. Kırıkkale Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Kırıkkale’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kırıkkale Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kırıkkale otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kırıkkale ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kırıkkale Otogarı
Telefon: +903182244060
Adres: Çalılıöz Mahallesi, 71100 Merkez/Kırıkkale