Kırklareli Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kırklareli Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kırklareli Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kırklareli Otogarı

Bulgaristan sınırı olan Kırklareli, Tekirdağ , Edirne ve Karadeniz ile çevrilidir . Hızla gelişen sanayisi ile ilimiz mutlaka görülmesi gereken şehirlerimizden biridir. Kırklareli'nin hem doğal güzellikler hem de tarihi yerler açısından sunabileceği çok şey var.  Kırklareli’ne bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kırklareli’ne gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kırklareli otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Kırklareli’ne seferi bulunmaktadır. Kırklareli Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Kırklareli’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Kırklareli Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kırklareli otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kırklareli ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kırklareli Otogarı
Telefon: +902882143209
Adres: Karacaibrahim Mah. Mustafa Kemal Blv. No:51, 39000 Merkez/Kırklareli