Kırşehir Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kırşehir Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kırşehir Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kırşehir Otogarı

Kırşehir, Anadolu'nun merkezinde yer almaktadır . Hititler dönemine kadar uzanan bir tarihe sahip olan kent, İmparator I. Justinianus döneminde önemli bir yerleşim yeri haline gelmiş ve 13. yüzyılda Ahi teşkilatına ev sahipliği yapan Osmanlı İmparatorluğu'nun ruhani temellerinden biri olmuştur . Kırşehir, Kırıkkale , Yozgat , Ankara , Nevşehir ve Aksaray ile komşudur. Kırşehir’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kırşehir’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kırşehir otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Kırşehir’e seferi bulunmaktadır. Kırşehir Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Kırşehir’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kırşehir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kırşehir Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kırşehir otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırşehir Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kırşehir ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkanMehmet Ali Yapıcı Bulvarı, Mado Kentpark, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kırşehir Otogarı
Telefon: Ahievran Mahallesi, 40100 Merkez/Kırşehir
Adres: Ahievran Mahallesi, 40100 Merkez/Kırşehir