Malatya Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Malatya Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Malatya Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Malatya Otogarı

Malatya, kayısı kadar tarihi ile de dünyaca ünlüdür. Dünyadaki kuru kayısı ve kayısı ihtiyacının% 70'i Türkiye'de,% 50'si Malatya'da karşılanan kayısı da her yıl şenliklerde düzenleniyor. Burada tadacağınız kayısılar, şimdiye kadar tattığınız en tatlı kayısılar olacak. Doğu Anadolu'nun ekonomik açıdan en zengin şehri olan Malatya'nın turizm sektörü oldukça gelişmiştir. Malatya’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Malatya’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Malatya otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Malatya’ya seferi bulunmaktadır. Malatya Otogarı görünüm ve hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Malatya’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Malatya Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Malatya otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Malatya ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Malatya Otogarı
Telefon: +904222384768
Adres: Cevatpaşa Mah. Ankara Cad. 5 Km, 44110 Yeşilyurt/Malatya