Manisa Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Manisa Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Manisa Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Manisa Otogarı

Manisa ili, Batı Anadolu'da Spil Dağı ile Gediz Nehri arasında yer alır ve Ege Bölgesi'nin ulaşımı için önemli bir kavşak noktasındadır. Manisa’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Manisa’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Manisa otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 30′dan fazla otobüs firmasının Manisa’ya seferi bulunmaktadır. Manisa Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 30′un üzerindeki otobüs firması Manisa’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Manisa Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Manisa otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Manisa ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Manisa Otogarı
Telefon: +902362311504
Adres: Arda Mah. Mimar Sinan Blv. Merkez/Manisa