Metro Turizm Otobüs Bileti - Yolcu.com

Metro Turizm Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Metro Turizm otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Metro Turizm Hakkında

Metro Turizm, günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1645 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün dev firmalarından biridir. 81 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. İhtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led tv ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız.

“Türkiye çapında gidilmemiş nokta bırakmamak” hedefini gerçekleştirmek amacıyla sürekli güzergah sayılarını arttırmaya çalışan Metro Turizm, Metro Class ve Metro Suit olarak 2 şekilde yolculuk seçeneği sunuyor.

Metro Class: Otobüslerinde 46-50-53 adet koltuk bulunmaktadır. Bu otobüslerin hepsinde koltuklar 2’li düzendedir. Çift katlı olan otobüslerde ise 74-78 koltuk bulunmaktadır. Her koltuk, özel olarak multimedya yayın sistemine sahiptir. Ayrıca yüzlerce yabancı ve yerli şarkı ile kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

Metro Suit: Müşterilerine hızlı tren ve uçak gibi ulaşım araçlarından daha rahat hizmet verebilmek için son teknolojiye sahip eğlence sistemlerine sahip Metro Suit araçlarıyla hizmete başlamıştır. Bu otobüslerin diğer otobüslerden bir diğer farkı ise; daha konforlu ve rahat bir şekilde yolculuk etmek isteyen yolcular için tekli koltuklar bulunmaktadır. Ayrıca koltuk arkasındaki mini televizyonlardaki Usb girişi sayesinde kendi filmlerinizi izleme ve kendi müziklerinizi dinleme imkanına da sahipsiniz. Tüm bunların yanında; otobüs içerisinde 3G internet bulunmaktadır. Bu sayede yolculuğunuz süresince internete bağlanılabilmektedir.

Tüm bu anlatılanların dışında host, hostes ve kaptan alımlarından önce özel olarak yaptığı eğitimler ile de hem yolcularının güvenliğini hem de daha rahat bir yolculuk sağlamayı hedefleyen Metro Turizm, şuan da Türkiye’nin en çok sefer yapan, müşteri memnuniyeti en yüksek otobüs firmalarından birisidir.

Diğer Otobüs Firmaları Otobüs Firmaları

Metro Turizm Künyesi

Kuruluş Tarihi: 1992
Otobüs Sayısı: 1645
Merkez: İstanbul
Kurucu: Galip Öztürk

Araç Özellikleri