Muğla Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Muğla Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Muğla Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Muğla Otogarı

Ege ile Akdeniz arasındaki en güzel illerden biri Muğla'dır. Turist dostu unsurları ile öne çıkan Muğla, Aydın ile Antalya illeri arasında yer almaktadır.  Muğla’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Muğla’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Muğla otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Muğla’ya seferi bulunmaktadır. Muğla Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Muğla’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Muğla Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Muğla otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Muğla ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Muğla Otogarı
Telefon: +902522140037
Adres: Atatürk Blv. Ahmet Saadettin Özhan Sk. Merkez/Muğla