Muş Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Muş Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Muş Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Muş Otogarı

Türkiye'nin güzel şehirlerinden biri olan Muş, yıllardır İç Anadolu'ya açılan kapı olmuştur. Doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve misafirperver insanlarıyla; şehir, uzun ve büyüleyici tarihi ile zenginleşmiştir. Türkiye'nin her şehri gibi Muş, doğal ve kentsel yaşamın mükemmel bir kombinasyonunu sergilerken ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Şehrin doğal manzaralar ve tarihi yerlerle dolu altı ilçesi vardır. Muş'un kuruluşu Urartu Krallığı döneminde çok eski zamanlara dayanmaktadır. Muş’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Muş’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Muş otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Muş’a seferi bulunmaktadır. Muş Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Muş’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Muş Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Muş otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Muş ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Muş Otogarı
Telefon: +904362121121
Adres: Sunay Mah. Cumhuriyet Cd. No:291, 49100 Merkez/Muş