Niğde Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Niğde Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Niğde Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Niğde Otogarı

Niğde, köklü bir kültürü, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve kaplıcaları ile ülkemizde mutlaka görülmesi gereken bir Anadolu şehridir. Şehrin bilinen tarihi 5000 yıl öncesine dayanıyor. Niğde, Pers, Frigya ve Büyük İskender'in yanı sıra Bizans ve Roma egemenliğine de tanıklık etmiştir. Niğde’ye bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Niğde’ye gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Niğde otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Niğde’ye seferi bulunmaktadır. Niğde Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Niğde’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Niğde Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Niğde otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Niğde ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Niğde Otogarı
Telefon: +903882323537
Adres: Şahinali Mah. Emin Erişingil Blv. 51310 Merkez/Niğde