Ordu Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Ordu Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Ordu Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Ordu Otogarı

Karadeniz Bölgesi'nin güzel şehirlerinden biri olan Ordu, Giresun , Samsun , Tokat ve Sivas şehirlerinin ortasında yer almaktadır .İl, dağ eteklerine sahip olup, rakımın yüksek olduğu bölgelerde yağış ve soğuk hava diğer bazı bölgelere göre çok daha sık yaşanmaktadır. Hem doğal hem de turistik bir şehir olan Ordu, tarihi güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Ordu’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Ordu’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Ordu otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Ordu’ya seferi bulunmaktadır. Ordu Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Ordu’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Ordu Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Ordu otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Ordu ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Ordu Otogarı
Telefon: +904522250139
Adres: Yeni Mah. İsmet Paşa Cd. No:158, 52200 Merkez/Ordu