Osmaniye Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Osmaniye Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Osmaniye Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Osmaniye Otogarı

Osmaniye, Türkiye'nin güneydoğusunda Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Osmaniye, 1996 yılında Adana'nın idari bölgesinden ayrılarak bağımsız bir şehir haline geldi. Şehir bugün 7 ilçesi vardır. Osmaniye’ye bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Osmaniye’ye gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Osmaniye otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Osmaniye’ye seferi bulunmaktadır. Osmaniye Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Osmaniye’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Osmaniye Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Osmaniye otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Osmaniye ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Osmaniye Otogarı
Telefon: +903288148082
Adres: Yunus Emre Mah. Osmaniye Terminali, 80000 Merkez/Osmaniye