Rize Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Rize Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Rize Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Rize Otogarı

Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Rize , aynı zamanda Türkiye'de yetişen çayın yeri olarak bilinen Karadeniz Bölgesi'nin doğu kesiminde yer almaktadır. Rize ile sınırları vardır Artvin'de doğu tarafında, Trabzon batı tarafında, Erzurum güney tarafında yer alır. Rize’ye bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Rize’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Rize otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Rize’ye seferi bulunmaktadır. Rize Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Rize’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Rize Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Rize Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Rize otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Rize Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Rize ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Rize Otogarı
Telefon: +904642233851
Adres: Reşadiye Mh. Cumhuriyet Cad. Merkez/Rize