Samsun Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Samsun Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Samsun Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Samsun Otogarı

Samsun, yarım milyonu aşan nüfusu ile Türkiye'nin en önemli kıyı kentlerinden biridir. Şehir, ülkenin en kuzeyinde yer alır ve Sinop, Ordu, Tokat ve Amasya'ya komşudur. Samsun, tarih öncesi çağlardan başlayarak modern çağ Türkiye'sine kadar her zaman önemli bir şehir olmuştur. Şimdi şehir muhteşem doğası, tarihi yerleri ve kültürel mirası ile yılda yaklaşık bir milyon turist çekiyor.  Samsun’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Samsun’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Samsun otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Samsun’a seferi bulunmaktadır. Samsun Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Samsun’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Samsun Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Samsun Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Samsun otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Samsun Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Samsun ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Samsun Otogarı
Telefon: +905319585580
Adres: Kıran Mah. 55200 İlkadım/Samsun