Siirt Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Siirt Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Siirt Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Siirt Otogarı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, Doğu'nun en güzel şehirlerinden biridir. Siirt Taş Devri'ne kadar uzanan geniş bir tarihe sahiptir. Kent, Helenistik dönemle birlikte Roma ve Bizans dönemlerine tanıklık etmiş ve daha sonra İslam devletlerinin yerleşimine geçmiştir. Kent, kuzeyde Bitlis , batıda Batman , güneyde Şırnak ve doğuda Van ile komşudur. Siirt’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Siirt’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Siirt otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Siirt’e seferi bulunmaktadır. Siirt Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Siirt’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Siirt Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Siirt Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Siirt otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Siirt Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Siirt ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Siirt Otogarı
Telefon: +904842231401
Adres: Afetevleri Mah. Afetevleri Mh. Siirt Otogarı 56000 Merkez/Siirt