Sinop Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Sinop Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Sinop Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Sinop Otogarı

Karadeniz'in orta kesiminde yer alan Sinop şehri, Karadeniz'in doğal limanıdır. Kentin adı da tarihi ve doğal bütünlüğünün büyük bir kanıtı. Sinope adı Yunan mitolojisinden geliyor ve “nehir tanrısının kızı” anlamına geliyor. Sinop'un en önemli özelliklerinden biri Türkiye'nin en kuzey bölgesi olmasıdır. Sinop, 207.427 kişilik nüfusu ile turistik cazibe merkezleriyle bezenmiş dokuz ilçeye sahiptir.  Sinop’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Sinop’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Sinop otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Sinop’a seferi bulunmaktadır. Sinop Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Sinop’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Sinop Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Sinop otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Sinop ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Sinop Otogarı
Telefon: +903682600304
Adres: Sinop-Ayancık Yolu Üzeri Merkez/Sinop