Tokat Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Tokat Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Tokat Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Tokat Otogarı

Bizans, İran, Selçuklu, Moğol gibi medeniyetlere tanıklık etmiş Tokat; Samsun , Sivas , Amasya ve Ordu illerinin ortasında yer almaktadır. Tokat nehirler ve dağlarla çevrilidir ve diğer illerle bağlantı yolları üzerinde yer almaktadır. Tokat’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Tokat’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Tokat otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Tokat’a seferi bulunmaktadır. Tokat Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Tokat’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Tokat Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Tokat otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Tokat ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Tokat Otogarı
Telefon: +903562142221
Adres: Yeni Mahallesi, 60200 Tokat Merkez/Tokat