Tunceli Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Tunceli Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Tunceli Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Tunceli Otogarı

Doğu Anadolu Bölgesi'nin batısında yer alan Tunceli, köklü bir geçmişe sahiptir. Orta Asya'dan gelen Türk göçmenlerin ilk yerleşimcileri şehre yerleşmiştir. Türkiye'de 1946 yılında Tunceli adı altında il olarak kurulmuştur. Tunceli’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Tunceli’ye gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Tunceli otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Tunceli’ye seferi bulunmaktadır. Tunceli Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Tunceli’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Tunceli Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tunceli Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Tunceli otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tunceli Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Tunceli ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Tunceli Otogarı
Telefon: +904282126066
Adres: Alibaba Mah. Cemal Gürsel Cd. No:14 62000 Tunceli Merkez/Tunceli