Uşak Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Uşak Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Uşak Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Uşak Otogarı

Orta Ege'deki Uşak, eski çağlardan beri her zaman bir yerleşim yeri olmuştur. Kentin geçmişi MÖ 4. binyıla kadar uzanır ve özellikle Tunç Çağı'nda yoğun bir rota haline gelmiştir. Uşak, Kütahya , Manisa , Afyon ve Denizli ile çevrili şirin bir Anadolu şehridir. Uşak’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Uşak’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Uşak otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Uşak’a seferi bulunmaktadır. Uşak Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Uşak’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Uşak Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Uşak otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Uşak ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Uşak Otogarı
Telefon: +902762121351
Adres: Kemalöz Mah. 2. Site Sk. No:18, 64200 Merkez/Uşak