Abu Dhabi Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Abu Dhabi Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Abu Dhabi Havalimanı

Abu Dhabi Uluslararası Havaalanı, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi Emirliği'nde uluslararası bir havaalanıdır.Abu Dhabi şehrinin doğusunda, 16,5 deniz mili (30,6 km; 19,0 mil) doğusund

Abu Dhabi Havalimanı Rehberi

Abu Dhabi Uluslararası Havaalanı, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi Emirliği'nde uluslararası bir havaalanıdır.

Abu Dhabi şehrinin doğusunda, 16,5 deniz mili (30,6 km; 19,0 mil) doğusunda bulunan havalimanı, 2014 yılında yaklaşık 20 milyon yolcuya hizmet veren Dubai Uluslararası Havalimanı'ndan sonra Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük ikinci limanı. Terminal 1 (Terminal 1) Terminal 1A ve 1B'ye, Terminal 2, Terminal 3'e ayrılmıştır. Abu Dhabi Uluslararası Havaalanı, 3.400 hektarlık bir alana yayılmıştır. Terminal alanlarına Birleşik Arap Emirlikleri'nin ulusal taşıyıcısı olan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin Emirates'ten sonra en büyük ikinci olan Etihad Airways hakimdir. 30'dan fazla havayolu, 60'tan fazla ülkede 120'den fazla varış noktasına hizmet sundu .Abu Dhabi Uçak Bileti artık yolcu.com'da!

Abu Dhabi Havalimanı