Air Canada Uçak Bileti - Yolcu.com

Air Canada Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Air Canada

Air Canada. Kanada’nın en büyük havayolu şirketidir. Air Canada, Air Canada Express olmak üzere 2019 yılında 51 milyondan fazla yolcu taşımıştır. Altı kıtada yaklaşık 220 noktaya direkt yolcu hizmeti

Air Canada Air Canada Rehberi

Air Canada. Kanada’nın en büyük havayolu şirketidir. Air Canada, Air Canada Express olmak üzere 2019 yılında 51 milyondan fazla yolcu taşımıştır. Altı kıtada yaklaşık 220 noktaya direkt yolcu hizmeti sunana Air Canada, dünyanın en kapsamlı hava taşımacılığı ağı olan Star Alliance’nın kurucu üyesidir. 

Air Canada ilk uçuşunu o zamanki adıyla Trans-Canada Air Lines olarak Vancouver ve Seattle arasında 50 dakikalık bir uçuşla gerçekleşti. 1964 yılına genildiğinde Trans-Canada Air Lines Kanada’nın ulusal havayolu şirketi haline geldi ve adını Air Canada olarak değiştirdi ve halen günümüzde bu adı kullanmaktadır. Merkezi Kanada’nın Montreal şehrinde olan havayolu şirketi Dünya’nın en büyük 20 havayolu arasındadır.


Air Canada Check-İn


Air Canada havayolu şirketi Web sitesinden veya Mobil Uygulamasından uçuşunuzdan 24 saat öncesine kadar check-in yapmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca havalimanlarında bulunan Kiosk cihazlarınıdan veya Kontuardan check-in işlemi yapabilirsiniz.

Air Canada Bagaj

Air Canada El Bagajı ve Kabin Bagajına izin vermektedir. Kabin Bagajı için sınır 23 kilogramdır. Yolcuların ayrıca bebek bezi çantası, bebek arabası, laptop vb gibi küçük çanta gibi ek öğeleri taşımalarına izin verilir.


Air Canada Evcil Hayvan Taşıma


Air Canada, kedilerin ve küçük köpeklerin rahat bir şekilde ayakta durabilecekleri, dönebilecekleri ve uzanabilecekleri ve öndeki koltuğun altına sığabilecekleri bir taşıyıcıda taşınmaları koşuluyla kabinde seyahat etmelerine izin veriyor . Premium Ekonomi'de evcil hayvanlara izin verilmez. Uçakta evcil hayvan taşıma ücreti  , Kanada ve ABD (Hawaii hariç) içinde tek yön 50-59 ABD doları ve evcil hayvanların kabine girmesine izin verilen uluslararası güzergahlar için ise tek yön 100-118 ABD dolarıdır .