American Airlines Uçak Bileti - Yolcu.com

American Airlines Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

American Airlines

American Airlines, dünya çapında 50 ülkeye hizmet veren global bir havayolu şirketidir. Amerika kıtasıda dahil olmak üzere yaklaşık 350 varış noktasına günde 6,800 uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı zam

American Airlines American Airlines Rehberi


American Airlines, dünya çapında 50 ülkeye hizmet veren global bir havayolu şirketidir. Amerika kıtasıda dahil olmak üzere yaklaşık 350 varış noktasına günde 6,800 uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Dünya’nın üçüncü büyük havayou ittifakı olan Oneworld’ün kurucu üyesidir. American Airlines, günde ortalama 500.000’den fazla yolu ile yılda yaklaşık 200 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Şirket toplamda 130.000 kişiyi istihdam etmektedir.

American Airlines Check-in İşlemleri


American Airlines, yolcuları havaalanlarında ki uzun kuyruklardan kurtarmak için online check-in imkanı sağlamaktadır. Yolcular, dış hat uçuşlarının planlanan kalkış saatinden 2 saat öncesine kadar, iç hat uçuşlarında ise kalkışdan 1 saat öncesine kadar istedikleri zaman internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden check-in yapabilirler. American Airlines online check-in için, soyadınız veya e-posta adresinizle birlikte rezervasyon referans numaranızı(PNR) girerek online check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

American Airlines Bagaj Hakkı


American Airlines  bagaj hakkınız bilet sınıfınıza göre değişiklik gösterir. Yurt içi uçan yolcular için 15 kg, yurt dışı uçan yolcular içinse 30 kg bagaj hakkına izin verilmektedir. El bagajı için ise 55 x 35 x 25 cm’den büyük olmayan ve 7 kg ağırlığa sahip olan eşyaları el bagajı olarak yanınıza alabilirsiniz.