Barbados Uçak Bileti Ara, En Ucuz Barbados Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Barbados Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Barbados uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Barbados Ülke Rehberi

Barbados

Barbados, 11 şehirden oluşan eski bir İngiliz kolonisidir. En önemli şehirleri St. Michael, Christ Church ve St. Philip'tir. Ülke, Venezuela'nın kuzeydoğusunda, Kuzey Atlantik Okyanusu'nda yer alan bir adadır. İklimi tropikaldir ve Haziran'dan Ekim'e kadar yağışlı bir mevsim yaşanır.

Genel nüfus yaklaşık 290.000 kişidir. Ülkenin başkenti aynı zamanda 110.000 nüfusu ile en kalabalık şehri olan Bridgetown'dur. Diğer büyük şehirler Speightstown ve Oistins'dir. Ülkenin en büyük ve tek uluslararası havalimanı, yıllık 2,3 milyon yolcu ile Grantley Adams Uluslararası Havalimanı'dır (BGI). Bu havalimanı Karayipler'deki en yoğun 10. havalimanıdır. Adını Barbados'un ilk başbakanından almıştır: Grantley Adams. Havaalanı Karayipler, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki seyahat noktalarına erişim sağlar.

Kriket ulusal spor olarak kabul edilir. Birkaç Barbadoslu Batı Hint Adaları'nın kriket takımında oynuyor. Barbados'taki en ünlü kriket sahası 'Kensington' Ovalidir. Kriket Dünya Kupası 2007 yılında Barbados'ta düzenlendi. Rugby, Voleybol, Netbol ve Basketbol da yerel halk arasında popülerdir.

Yılın en büyük kültürel etkinliği, adaya özgü bir karnaval ve kalipso müziği içeren Crop Over festivalidir.

Barbados'ta kreol kültürü hakimdir. Nüfusun çoğunluğu protestandır. Resmi dil İngilizce'dir. Bajan, İngilizce tabanlı bir creole dili ancak yaygın olarak konuşulmaktadır. Barbados hukuk sistemi İngiliz ortak hukukuna dayanmaktadır. Hükümet biçimi, anayasal monarşi altındaki parlamenter demokrasidir. Devletin şefi Kraliçe II. Elizabeth'tir. Barbados uçak bileti şimdi yolcu.com'da!

Barbados Gezilecek Yerler

Bridgetown : Barbados'un başkenti, yüzyıllar boyunca önemli bir liman kenti olmuştur. İngiliz sömürge mimarisi ve askeri garnizonu ile tarihi kent, size ülkenin tarihini anlatacak. 2011'den beri bir UNESCO mirası olan şehrin renkli evleri iyi korunmuş durumda.Barbados uçak bileti alarak Bridgetown'u gezebilirsiniz.

St. Nicholas Manastırı : Bu tarihi mekanda adanın geçmişini anlatan bir şeker müzesi bulunmaktadır. Barbados'un bir zamanlar 500 şeker tarlası olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca adadaki en eski kolonyal plantasyon evlerinden biri olan iyi korunmuş Sunbury Plantation House'u da ziyaret edebilirsiniz.

Harrison Mağarası : Bu mağara kristal berraklığındaki suyuyla tanınır. En büyük mağara salonu 15m/49ft yüksekliğinde iken mağara 2.3km/1.4 mil uzunluğundadır. 

Barbados Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Barbados uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Barbados uçak biletini satın alabilirsiniz
Barbados uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.