Batman Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Batman Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı, Türkiye'nin Batman ilinde hizmet veren havalimanıdır. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunan havalimanı 1998 yılında hizmete girmiştir. 20.741 m² büyüklüğünde terminal binası buluna

Batman Havalimanı Rehberi

Batman Havalimanı, Türkiye'nin Batman ilinde hizmet veren havalimanıdır. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunan havalimanı 1998 yılında hizmete girmiştir. 20.741 m² büyüklüğünde terminal binası bulunan havalimanının 1.120 m² alanı olan VIP binası bulunmaktadır. Bunların yanında 350 araç kapasiteli otoparkı da mevcuttur.İçerisinde kafe, büfe, ATM ve emanet eşya alanı bulunduran havalimanında ücretsiz WIFI hizmeti de sunulmaktadır. Batman uçak bileti en uygun fiyata yolcu.com’da!

Batman Havalimanına Ulaşım

Taksi: Merkeze hızlı ve konforlu ulaşım sağlamak isteyenler için en uygun ulaşım yoludur.Taksi durakları havalimanı çıkışında bulunmaktadır.

Otobüs: Uçak iniş ve kalkışlarına göre sefer düzenleyen otobüsler ile 2.50 TL ücret şehir merkezine veya otogara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanı yakınlarında bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde ailenize ve bütçenize en uygun aracı kiralayıp Batman şehrinde özgürce gezebilirsiniz.

Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Silvan Yolu Üzeri 7. Km

Kodu: BAL

Rakım: 1.822 m

Telefon: (0488) 218 04 44

Havalimanı tipi: Sivil-Askeri

Batman Havalimanı