Bingöl Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Bingöl Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı Bingöl ve çevre illere hizmet veren havalimanıdır. 2013 yılında iç hat uçuşları ile birlikte hizmete girmiştir. Bingöl Havalimanı Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır

Bingöl Havalimanı Rehberi

Bingöl Havalimanı Bingöl ve çevre illere hizmet veren havalimanıdır. 2013 yılında iç hat uçuşları ile birlikte hizmete girmiştir. Bingöl Havalimanı Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Tek bir terminal binası bulunan Bingöl Havalimanı yalnızca yurt içi seferler düzenlemektedir. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) tarafından işletilen havalimanı yıllık yolcu kapasitesi 500 bin kişidir. Bingöl uçak bileti alarak Bingöle gidebilirsiniz.

Bingöl Havlimanı Ulaşım Seçenekleri

Taksi: Havalimanında 7/24 bulunan taksilerle hızlı,konforlu ve tam istediğiniz konuma ulaşabileceksiniz.30 dakika gibi bir sürede şehir merkezine varan taksilere ortalama 50 TL ödeyeceksiniz.

Toplu Taşıma: Her saat başı hareket eden belediye otobüsleri ile yaklaşık 1 saat içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havaliman yakınlarında bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize en uygun aracı kiralayıp özgürce gezebilirsiniz.

Bingöl Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 12000 Çeltiksuyu/Bingöl Merkez/Bingöl

Kodu: BGG

Telefon: 0426-215 00 67

Havalimanı tipi: Sivil

Bingöl Havalimanı