Bursa Yenişehir Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Bursa Yenişehir Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir Havalimanı Türkiye’nin Bursa iline ve çevre illerine hizmet vermek için inşa edilmiştir. İlk 1944 yılında askeri üs olarak kullanılan havalimanı o zamanlarda Bursa'nın ihtiyacını karşı

Bursa Yenişehir Havalimanı Rehberi

Bursa Yenişehir Havalimanı Türkiye’nin Bursa iline ve çevre illerine hizmet vermek için inşa edilmiştir. İlk 1944 yılında askeri üs olarak kullanılan havalimanı o zamanlarda Bursa'nın ihtiyacını karşılamakta güçlük çeken Yunuseli Havalimanın ardından 1995 yılında sivil olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Bursa’nın yakınında bulunan Bilecik, Eskişehir gibi illerede yolcu ulaşımı noktasında oldukça katkıda bulunmuştur. Türkiye'nin Marmara bölgesinde yer alan Bursa şehrinde bulunan M.Ö. 5200 yıllarına kadar geçmişi olan bu güzel şehir şehzadeler şehri olarak'da bilinir aralarında Yıldırım Beyazıtın'da bulunduğu 6 padişah ve 20 şehzadenin kabri bulunuyor.Bu tarihi şehri  Bursa uçak bileti olarak gezebilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık 50 km uzaklıkda bulunan havalimanına ulaşım trafiğe bağlı olarak 1 saat kadar sürmektedir

Taksi: Taksiler havalimanına ulaşım için en konforlu ve en hızlı ulaşım seçeneğidir 170 TL gibi bir ücretle ulaşımınızı sağlıyabilirsiniz.

Otobüs: Her uçuşdan sonra belli aralıklarla kalkan otobüsler ile 2.50 TL ödeyerek yaklaşık 1.30 saat içerisinde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanı ve şehir merkezine bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize en uygun aracı kiralayıp özgürce gezebilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Bursa Cd. No:50, 16900 Yenişehir/Bursa

Kodu: YEI

Rakım: 763 m

Telefon: (0224) 781 81 81

Bursa Yenişehir Havalimanı