Delta Air Lines Uçak Bileti - Yolcu.com

Delta Air Lines Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Delta Air Lines

Delta Air Lines, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük havayolu firmalarından birisidir. 1923 yılından beri aktif olarak hizmet veren Delta Air Lines’in merkezi Amerika’nın Atlanta eyaletindedir. 9

Delta Air Lines Delta Air Lines Rehberi

Delta Air Lines, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük havayolu firmalarından birisidir. 1923 yılından beri aktif olarak hizmet veren Delta Air Lines’in merkezi Amerika’nın Atlanta eyaletindedir. 909 uçaklık filoya sahip olan havayolu şirketi aynı zamanda taşıdığı yolcu sayısı bakımından Dünya’nın en büyük 2.havayolu şirketi ünvanına sahiptir. Delta Air Lines 52 ülkede tam 326 destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir. Toplamda 80.000 çalışanı olan Delta Air Lines günlük ortalama 15.000’den fazla uçuş gerçekleştiriyor. Dev uçak filosuna her geçen gün yeni uçaklar eklemeye ve uçak filonusunu modernize etmeye devam etmektedir.


Delta Airlines Check-in İşlemleri


Delta Air Lines uçuş başlamadan 24 saat önce check-in işlemlerinizi yapmaya olanak tanıyor. Fly Delta mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden check-in işlemlerinizi PNR kodu sayesinde tamamlayabilirsiniz. Biletin çıktısını alıp kontuara uğramadan biniş kapısına gidebilirsiniz. Eğer check-in işlemlerinizi havalimanında yapacaksanız. Havalimanında bulunan Delta Air Lines kontuarına uğrayıp oradan işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İç hat uçuşlarında uçuş saatinden 30 dakika önce işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Dış hata seferlerinde ise bu süre 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.

Delta Airlines Bagaj Hakkı


Delta Air Lines uçuşlarında 23 kiloya kadar ücretsiz bagaj hizmeti sunuyor. Bu ücretsiz bagaj hakkı bilet sınıfınıza göre değişiklikler gösterebiliyor. Ayrıca kişisel eşyalarınız laptop,el çantası gibi eşyaları ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz.