Diyarbakır Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Diyarbakır Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır havalimanı Türkiye’nin Diyarbakır iline hizmet veren havalimanıdır. 1952 yılında kullanıma açılan Diyarbakır Havalimanı 7/24 hizmet vermektedir. Hem iç hemde dış hat uçuşları gerçekleştiren

Diyarbakır Havalimanı Rehberi

Diyarbakır havalimanı Türkiye’nin Diyarbakır iline hizmet veren havalimanıdır. 1952 yılında kullanıma açılan Diyarbakır Havalimanı 7/24 hizmet vermektedir. Hem iç hemde dış hat uçuşları gerçekleştiren havalimanı Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. İçerisinde bulunan restoran ve büfeleri kullanarak yemek ihtiyacınızı karşılayabilişiniz. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve iklimi sert ve kurak olan Diyarbakır, tarih boyunca birçok medeniyet bulunmuştur bu medeniyetlerden kalan tarihi eserleri daha yakından incelemek için Diyarbakır uçak bileti alarak Diyarbakırı yeniden keşfedebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanına Ulaşım

Taksi: Ulaşımınızı en hızlı sağlayacağınız araçlar olan taksiler sayesinde konforlu ve hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Taksi Durakları Havalimanı çıkışnda bulunmaktadır.

Havalimanı Servisleri: Her uçuşdan sonra havalimanı'nın önünden kalkan servisler sayesinde şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanı çevresinde bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize en uygun aracı bulup kiralayabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı İletişim Bilgiler

Adres: Ağaçgeçit, Kamışlı Blv, 21090 Bağlar/Diyarbakır
Kodu: DIY
Telefon: (0412) 233 27 19
Sahip: Türk Hava Kuvvetleri
Havalimanı tipi: Sivil - Askeri

Diyarbakır Havalimanı