Dominik Cumhuriyeti Uçak Bileti Ara, En Ucuz Dominik Cumhuriyeti Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Dominik Cumhuriyeti Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Dominik Cumhuriyeti uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Dominik Cumhuriyeti Ülke Rehberi

Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti, 31 ilden oluşan eski bir İspanyol kolonisidir. En önemli iller Santo Domingo, Santiago ve Distrito Nacional'dır. Ülke, Haiti ile paylaştığı Hispaniola adasının üçte ikisini kaplayan Karayipler'de bulunuyor. Toplam yüzölçümü 48.671 kilometrekaredir. Ülkenin arazisi, engebeli dağlar ve aralarında verimli vadiler bulunan yaylalarla karakterizedir. İklimi, yıl boyunca çok az sıcaklık değişimi olan tropikal denizdir.

Genel nüfusü 10,8 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti, aynı zamanda 3 milyondan fazla nüfusuyla en kalabalık şehri olan Santo Domingo'dur. Ülkenin en büyük uluslararası havalimanı, yıllık 7 milyon yolcu ile Punta Cana Uluslararası Havalimanı'dır (PUJ). Havalimanı, dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlara çoğunlukla turistik amaçlı erişim sağlıyor.

Dominik kültürü, İspanyol tarihinden güçlü bir şekilde etkilenir. Nüfusun çoğunluğu kendilerini Hıristiyan olarak tanımlıyor. Resmi dil İspanyolcadır. Dominik hukuk sistemi, Fransız medeni kanununa dayanmaktadır. Hükümet biçimi bir başkanlık cumhuriyetidir. Resmi para birimi Dominik Pezosu'dur

Dominik Cumhuriyeti, dünyanın her yerinden insanlar için son derece popüler bir tatil yeridir. Geniş kumsalları ve güzel doğası ile bilinir. Belli başlı destinasyonlardan bazıları Colonial City of Santo Domingo, Punta Cana, Las Galeras ve Jarabacoa'dır. Santo Domingo Koloni Şehri, UNESCO dünya mirası alanı olarak kabul edilmektedir. Başlıca turistik faaliyetler balıkçılık, su sporları ve yürüyüştür. Dominik Cumhurriyeti her yıl dünyanın her yerinden gelen toplam 6 milyondan fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde Dominik uçak bileti alarak Dominik'i ziyaret edebilirsiniz.

Dominik Gezilecek Yeler

Samana: Aynı adı taşıyan eyaletin başkenti Samana, kuzey Samana Körfezi'nde yer alan şirin ve tarihi bir kasabadır.

Punta Cana: Dominik Cumhuriyeti'ndeki en popüler plaj destinasyonlarından biridir. Bununla birlikte, hem Atlantik Okyanusu'na hem de Karayip Denizi'ne bakan plajları olduğu için ülkedeki diğer sahil beldelerinden ayrılıyor.

Dominik Cumhuriyeti Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Dominik Cumhuriyeti uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Dominik Cumhuriyeti uçak biletini satın alabilirsiniz
Dominik Cumhuriyeti uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.