EasyJet Uçak Bileti - Yolcu.com

EasyJet Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

EasyJet

EasyJet, Kıbrıs uyruluklu girişimci Stelios Haji-Ioannou  tarafından 1995 yılında İngiltere de kurulmuştur. Yolculara sunduğu güvenli ve uygun fiyatlı uçuş seferleri ile tanınır. Fiyatların uygun

EasyJet EasyJet Rehberi

EasyJet, Kıbrıs uyruluklu girişimci Stelios Haji-Ioannou  tarafından 1995 yılında İngiltere de kurulmuştur. Yolculara sunduğu güvenli ve uygun fiyatlı uçuş seferleri ile tanınır. Fiyatların uygun olmasının sebebi uçuş sırasında verilen yiyecek ve içecek gibi ikramların uçuş ücretine dahil edilmemesidir. Toplamda 324 uçaklık uçuş filosuna sahip olan EasyJet, 10.000 kişilik ekibi ile hizmet vermektedir. İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi olan EasyJet Avrupanı’nda 4. En büyük havayolu şirketi olma ünvanını elinde bulunduruyor. Bunun yanında her geçen gün teknolojiye yatırım yapan şirket kendini modernize ederek güncel gelişmeleri takip edip kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor. easyJet uçak biletinizi kolaylıkla yolcu.com üzerinden satın alabilirsiniz.

EasyJet Online Check-İn


EasyJet müşterilerine online check-in yapma imkanı veriyor. Bunun için web sitesinden veya mobil uygulamasından kolaylıkla check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kakış saatinizden 2 saat öncesine kadar check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EasyJet Online Koltuk Seçimi


EasyJet koltuk seçimini check-in yaptığınız sırada kendisi ücretsiz bir şekilde size sunar. Eğer nerede oturacağınıza kendiniz karar vermek istiyorsanız küçük bir ücret karşılığında nerede oturacağınızı seçebilirsiniz.

EasyJet Bagaj Hakkı


EasyJet kabin bagajlarına 56x45x25 cm boyutlarına kadar izin vermektedir. Kargo bölümüne kabul ettikleri bagaj ise kişi başına 20 kg’dır. Ekstra olarak easyJet web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ek bagaj hakkı satın alabilirsiniz.