Elazığ Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Elazığ Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Elazığ Havalimanı

Elazığ Havalimanı Türkiye’nin Elazığ iline hizmet veren havalimanıdır.Havalimanı 1996 yılında yeni bir pist eklenip özel aydınlatma sistemi saysinde gece uçuşlarınada başlamışdır. İç ve dış hatlara se

Elazığ Havalimanı Rehberi

Elazığ Havalimanı Türkiye’nin Elazığ iline hizmet veren havalimanıdır.Havalimanı 1996 yılında yeni bir pist eklenip özel aydınlatma sistemi saysinde gece uçuşlarınada başlamışdır. İç ve dış hatlara sefer düzenlenen havalimanı günümüz teknolojisiyle modernize edilip hizmet verilebilir hale getirilmiştir. Şehir merkezine 12 km uzaklıkta bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşım ortalama 20 dakika sürmektedir. İçerisinde bulunan kafe ve restoran sayesinde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ATM’ler sayesinde  banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elazığ Doğu Anadolu bölgesinde Yukarı Fıratda bulunan ilimizdir. Geçmişi Hititlere kadar dayanan şehir kültürün ve ticaretin merkezi konumundadır. Bu tarihi kentte gezip eğlenceli vakit geçirmek için Elazığ uçak bileti almalısınız.

Elazığ Havalimanına Ulaşım

Taksi: Havalimanı taksileri sayesinde şehir merkezine hızlı ve konforlu bir yolculuk sağlayabilirsiniz. Taksi durakları terminal çıkış binasının önünde bulunmaktadır.

Havalimanı Servisleri: Her uçuşdan sonra kalkan servisler sayesinde 25 dakikada şehir merkezine ulaşım mümkündür.

Araç Kiralama: Havalimanı çevresinde bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize ve kendinize uygun aracı bulup kiralayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilyurt Mahallesi Elazığ Havalimanı, Havalimanı Caddesi, 23000 Akçakiraz/Elazığ

Kodu: EZS

Rakım: 2.927 m

Telefon: (0424) 255 14 10

Havalimanı tipi: Sivil - Askeri

Elazığ Havalimanı