Hatay Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Hatay Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Hatay Havalimanı

Hatay Havalimanı Türkiye’de Hatay şehrine hizmet veren havalimanıdır. 2007 yılında hizmete açılan Hatay Havalimanı Türkiyenin en Güneyinde ki havalimanıdır. Sivil kategoride uçuşların gerçekleşitiği H

Hatay Havalimanı Rehberi

Hatay Havalimanı Türkiye’de Hatay şehrine hizmet veren havalimanıdır. 2007 yılında hizmete açılan Hatay Havalimanı Türkiyenin en Güneyinde ki havalimanıdır. Sivil kategoride uçuşların gerçekleşitiği Hatay havalimanı hem iç hemde dış hat seferleri mevcuttur.2011 yılında dış hat uçuşlarına başlayan Hatay havalimanı günümüz havalimanlarına göre oldukça modern ve donanımlıdır. Dış hat seferlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine oldukça sık talep gelmesinden dolayı en çok uçuş Kıbrıs adasına gerçekleşmektedir. 2018 yılında yaklaşık 2 milyon 300 bin yolcuya hizmet veren havalimanı günümüzde de oldukça sık kullanılan bir havalimanıdır. Tarihi ve kültürel yapısı yanı sıra gastronomi alanında ki ününden çokça bahsedilen Hatay’ı Hatay Uçak Bileti alarak keşfedebilirsiniz.

Hatay Havalimanına Ulaşım

Taksi: Havalimanının hemen bitişiğinde bulunan taksi durağı sayesinde şehir merkezine hızlı ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Havalimanı Servisleri: Her uçuş seferinden sonra havalimanının önünden kalkan araçlar sayesinde şehir merkezine hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanındaki Rent A Car şirketleri sayesinde istediğiniz aracı kiralayıp istediğiniz gibi seyehat edebilirsiniz.

Hatay Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Paşaköy, Havalimanı Cad 1/1, 31121 Hatay

Kodu: HTY

Telefon: (0326) 235 13 00

Havalimanı tipi: Sivil

Hatay Havalimanı