Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Türkiyenin en doğusundaki havalimanlarından biridir şehir merkezinde 16 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanının inşaatına 1996 yılında başlandı ancak inşaat 2001

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Rehberi

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Türkiyenin en doğusundaki havalimanlarından biridir şehir merkezinde 16 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanının inşaatına 1996 yılında başlandı ancak inşaat 2001 yılında tamamen durduruldu.2010 yılında tekrar inşaatına başlanan havalimanı 13 Temmuz 2012 yılında sivil olarak hizmete başladı ve yalnızca iç hat seferleri düzenleyerek yurt içi uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Iğdır uçak bileti alarak bu kadim kenti gezebilirsiniz.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanına Ulaşım

Taksi: Havalimanında bulunan taksiler sayesinde şehir merkezine hızlı ve konforlu bir yolculuk edebilirsiniz. Taksi durakları terminal binasının çıkışında yer almaktadır.

Havalimanı Servisleri: Her uçuş seferinden sonra havalimanının önünden kalkan araçlar sayesinde şehir merkezine hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç kiralama: Havalimanı çevresindeki Rent A Car şirketleri sayesinde istediğiniz aracı kiralayıp istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Iğdır Havalimanı, 76000 Merkez/Iğdır

Kodu: IGD

Telefon: (0476) 278 60 00

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı