IndiGo Airlines Uçak Bileti - Yolcu.com

IndiGo Airlines Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

IndiGo Airlines

IndiGo, merkezi Hindistan’ın Gurugram şehrinde bulunan, Hindistan merkezli hava yolu şirketidir. 2020 Temmuz itibariyle %60 Pazar payı, taşıdığı yolcu ve uçak filosu bakımından Hindistan’ın en büyük h

IndiGo Airlines IndiGo Airlines Rehberi

IndiGo, merkezi Hindistan’ın Gurugram şehrinde bulunan, Hindistan merkezli hava yolu şirketidir. 2020 Temmuz itibariyle %60 Pazar payı, taşıdığı yolcu ve uçak filosu bakımından Hindistan’ın en büyük havayolu şirketidir. Ağustos 2006’da kurulan indiGo 275 uçaklık bir filoya sahiptir. 63 yurt içi ve 24 Uluslararası olmak üzere toplam 87 uçuş noktasına hizmet vermektedir.

IndiGo Check-in İşlemleri


IndiGo, yolcuları havaalanlarında uzun kuyruklardan kurtarmak için online check-in imkanı sağlamaktadır. Yolcular, dış hat uçuşlarının planlanan kalkış saatinden 2 saat öncesine kadar ve iç hat uçuşlarında ise kalkışdan 1 saat öncesine kadar istedikleri zaman internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden check-in yapabilirler. IndiGo online check-in için, soyadınız veya e-posta adresinizle birlikte rezervasyon referans numaranızı girerek online check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

IndiGo Bagaj Hakkı


IndiGo bagaj hakkınız bilet sınıfınıza göre değişiklik gösterir. Yurt içi uçan yolcular için 15 kg yurt dışı uçan yolcular içinse 30 kg bagaj hakkına izin veriyor. El bagajı için ise 55 x 35 x25 cm’den büyük olayan ve 7 kg ağırlığa sahip olan eşyaları el bagajı olarak yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca İndigo Sadece Cidde'den Hindistan'a uçuşlar için 5 litre zemzem suyu taşıma hakkı veriyor.