Komor - Seyşeller Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Komor - Seyşeller uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Komor

Komor

Komorlar Birliği, 3 Adadan oluşan eski bir Fransız kolonisidir. Adalar Ngazidja, Ndzuwani ve Mwali'dir. Hint Okyanusu'nda, Afrika'nın doğu kıyısında yer almaktadır. Afrika kıtasındaki en yakın ülkeler Mozambik ve Tanzanya'dır. Ülke, 1.861 kilometrekare yüzölçümü ile Afrika'nın en küçük ülkelerinden biridir. Coğrafyasına volkanik sarp dağlar ve alçak tepeler hakimdir. İklim, Kasım'dan Mayıs'a kadar yağışlı bir mevsim ile tropikaldir.

Genel nüfusu yaklaşık 850.688 kişidir. Başkent, aynı zamanda 55.000'den fazla nüfusu ile en kalabalık şehir olan Moroni'dir. Komorlar'ın diğer önemli şehirleri Moutsamoudou ve Fomboni'dir. En büyük havalimanı, yıllık yaklaşık 160.000 kişilik yolcu trafiği ile Prens Said İbrahim Uluslararası Havalimanı'dır (HAH). Komorlar'ın kültürüne İslami kültür hakimdir. Nüfusun çoğunluğu Müslüman. Resmi diller Fransızca, Arapça ve Komorca'dır. Hukuk sistemi, Fransız medeni hukuku, şeriat ve teamül hukukunun bir karışımıdır. Ülkenin resmi para birimi Komor Frangı'dır

Komorlar Birliği, birçok doğal güzelliğe sahip, gelişmekte olan bir turizm merkezidir. Geniş kumsalları ve su aktiviteleri ile tanınır. Popüler aktiviteler tekne gezintisi, balık tutma ve dalıştır. Belli başlı destinasyonlardan bazıları Mohéli, Fomboni, Anjouan, Grande Comore, başkent Moroni, Petite Terre ve Ntigui dağıdır. Adalara yılda yaklaşık 35.000 turist gelmektedir. Komor uçak bileti yolcu.com'da!

Komor Lokasyonu

Mobil Uygulama

Seyşeller

Seyşeller

Seyşeller Cumhuriyeti, 26 bölgeden oluşan eski bir İngiliz kolonisidir. En önemli ilçeler Anse Etoile, English River ve Anse Boileau'dur. Ülke, Madagaskar'ın hemen kuzeydoğusunda Hint Okyanusu'nda bulunan bir takımadadır. Ülkenin yüzölçümü 459 kilometrekaredir. Arazisi volkanik dağlar ve düz mercan resifleri ile tanımlanır. İklimi, güneydoğu musonunda daha serin bir mevsim ve kuzeybatı musonunda daha sıcak bir mevsim ile tropikal denizdir.  Toplam nüfus 98.462 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti, 26.000'den fazla nüfusu ile aynı zamanda en kalabalık şehir olan Victoria'dır. Diğer büyük şehirleri Anse Boileau, Bel Ombre ve Beau Vallon'dur. Resmi para birimi Seyşeller Rupisi'dir Ülkenin en büyük havalimanı, yıllık 750.000'den fazla yolcu ile Seyşeller Uluslararası Havalimanı'dır. Bugüne kadar Seyşeller kültürü hala sömürge mirasından etkilenmiştir. Takımadalardaki ana din Hristiyanlıktır. Resmi diller Seychellois Creole, Fransızca ve İngilizce'dir. Ülkenin hukuk sistemi İngiliz ortak hukuku, Fransız medeni hukuku ve örf ve adet hukukuna dayanmaktadır. 

Seyşeller inanılmaz derecede popüler bir turizm destinasyonudur. Ülke, çeşitli doğal turistik mekanlarla doludur. Geniş kumsalları ve doğası ile bilinir. İlçenin etrafına dağılmış iki UNESCO dünya mirası alanı var. Başlıca destinasyonlardan bazıları Curieuse Adası, La Digue Adası Anse Lazio, Morne Seychellois Ulusal Parkı, Baie Lazare, Beau Vallon Plajı ve başkent Victoria'dır. Seyşelleri her yıl dünyanın her yerinden 384.000'den fazla turist ziyaret etmektedir. Sizde Seyşeller uçak bileti alarak Seyşeller'i ziyaret edebilirsiniz.

Seyşeller Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Komor - Seyşeller uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Komor - Seyşeller uçak biletini satın alabilirsiniz
Komor - Seyşeller uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.