Konya Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Konya Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Konya Havalimanı

Konya Havalimanı Türkiye’nin Konya iline hizmet veren sivil-askeri kategoride bulunan bir havalimanıdır. 196.000 m² alana kurulan havalimanında tek bir terminal binası bulunmaktadır. Bu terminal binas

Konya Havalimanı Rehberi

Konya Havalimanı Türkiye’nin Konya iline hizmet veren sivil-askeri kategoride bulunan bir havalimanıdır. 196.000 m² alana kurulan havalimanında tek bir terminal binası bulunmaktadır. Bu terminal binası hem iç hatlar hemde dış hat seferlerine hizmet vermektedir. 530 araçlık otoparkı mevcut olan havalimanı faaliyetlerine halen devam etmektedir. Konya uçak bileti artık yolcu.com’da

Konya Havalimanına Ulaşım

Taksi: Yolcu Terminali’nin hemen çıkışında taksi durakları bulunmaktadır. Bu taksi durakları günün 24 saati hizmet vermektedir.

Havalimanı Servisleri: Havaş servisleri her uçuş öncesi ve her uçuş sonrası Havalimanı’na seferler düzenlemektedir. Ortalama ücreti 15 TL olan bu servisler Havalimanı’na ulaşmak için en iyi ulaşım aracıdır.

Araç Kiralama: Havalimanı terminal binası içinde araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Bu şirketlerden kolayca dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Konya Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Büyükkayacık, Vali Ahmet Kayhan Cad., 42250 Selçuklu/Konya
Kodu: KYA
Rakım: 1.031 m
Telefon: (0332) 239 13 43
Havalimanı Tipi: Sivil / Askeri

Konya Havalimanı