Kütahya Zafer Havaalanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Kütahya Zafer Havaalanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Kütahya Zafer Havaalanı

Kütahya Zafer Havaalanı, Türkiye’nin  Kütahya iline hizmet veren havaalanıdır. Kütahya’nın ve çevre illeri olan Afyon, Uşak illerinin ulaşım sorununu çözmek için faaliyete geçirilmiştir. Zafer Ha

Kütahya Zafer Havaalanı Rehberi

Kütahya Zafer Havaalanı, Türkiye’nin  Kütahya iline hizmet veren havaalanıdır. Kütahya’nın ve çevre illeri olan Afyon, Uşak illerinin ulaşım sorununu çözmek için faaliyete geçirilmiştir. Zafer Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 55 kilometre uzaklıktadır. 19 adet check-in noktası, iç ve dış hat terminali, yemek yeme noktaları ve banka ATM olarak içerisinde bir çok hizmeti barındırmaktadır.Ayrıca 250 araçlık otoparkı mevcuttur. İlk 15 dakikası ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kütahya uçak bileti artık yolcu.com’da.

Kütahya Zafer Havaalanı Ulaşım

Servis: Zafer Havalimanı’na şehir merkezinden 17:00  kalkışlı servisler bulunmaktadır.Ayrıca Uşak Merkez’den ve Afyonkarahisar Merkez’den 16:30 kalkışlı araçlarla Zafer Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi: Terminal binasının çıkışında sizleri taksi durakları beklemektedir. Burada varacağınız konuma rahatlıkla gidebilirsiniz.

Kütahya Zafer Havaalanı İletişim

Adres: 43800 Alibey/Altıntaş/Kütahya

Kodu: KZR

Telefon: 444 3 937

Kütahya Zafer Havaalanı