Mauritius Uçak Bileti Ara, En Ucuz Mauritius Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Mauritius Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Mauritius uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Mauritius Ülke Rehberi

Mauritius

Mauritius Cumhuriyeti, 9 şehirden oluşan eski bir Fransız ve İngiliz kolonisidir. En önemli şehirleri Plaines Wilhems, Flacq ve Pamplemousses'tir. Güney Afrika'da, Hint Okyanusu'nda, Madagaskar'ın doğusunda yer alır. Ülkenin yüzölçümü 2.040 kilometrekaredir. Arazisi, dağlık ve küçük kıyı ovaları ile çevrili merkezi bir plato ile tanımlanır. İklimi, Mayıstan Kasım ayına kadar kuru bir , sıcak ve nemli bir yaz ile tropikaldir. Toplam nüfusu 1,2 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti, 147.066'dan fazla nüfusu ile aynı zamanda en kalabalık şehir olan Port Louis'dir. Diğer büyük şehirleri Beau Bassin, Vacoas ve Curepipe'dir. Ülkenin en büyük havalimanı, yıllık 3,7 milyondan fazla yolcuyla Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havalimanı'dır . Adını ilk Başbakan Sir Seewoosagur Ramgoolam'dan almıştır.

Mauritius kültürü bugüne kadar Fransız sömürge mirasından güçlü bir şekilde etkilenmiştir. Hinduizm ve Hristiyanlığın ana din olduğu bir karışım vardır. Resmi diller Creole ve Fransızca'dır.  Mauritius hukuk sistemi, Fransız medeni hukukuna dayanmaktadır. Hükümet biçimi bir parlamenter cumhuriyettir. Resmi para birimi Mauritius Rupisi'dir

Mauritius inanılmaz derecede popüler bir turizm destinasyonudur. Ülke, çeşitli kentsel ve doğal turistik mekanlarla doludur. Geniş kumsalları ve doğası ile bilinir. İlçenin çevresinde iki UNESCO dünya mirası alanı bulunmaktadır. Başlıca destinasyonlardan bazıları Charamel, Flic en Flac, başkent Port Louis, le Morne, Black River Gorges Ulusal Parkı ve Château Labourdonnais'dir. Mauritius' çoğunluğu Avrupa'dan olmak üzere her yıl yaklaşık 1,4 milyon turist ziyaret ediyor. Mauritius uçak bileti yolcu.com'da!

Mauritius Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Mauritius uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Mauritius uçak biletini satın alabilirsiniz
Mauritius uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.