Muğla Dalaman Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Muğla Dalaman Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Muğla Dalaman Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı Muğla iline bağlı Dalaman ilçesinde bulunan, şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta olan havalimanıdır. Yapımına 1976 yılında başlanmıştır. 1981 yılında hava medyanı olarak kul

Muğla Dalaman Havalimanı Rehberi

Muğla Dalaman Havalimanı Muğla iline bağlı Dalaman ilçesinde bulunan, şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta olan havalimanıdır. Yapımına 1976 yılında başlanmıştır. 1981 yılında hava medyanı olarak kullanılıp 1989 yılında alınan kararla havalimanı statüsü kazanmıştır. Muğla Dalaman Havalimanı hem yurt içi hem yurt dışı olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Havalanı'nda toplam 490 araçlık bir otopark terminal içinde ise fast-food, cafe vb gibi hizmetler bulunmaktadır. İç ve dış hatlar olmak üzere toplamda  3.710.933 yolcuyu ağırlamıştır. Sizde Muğla uçak bileti alarak Ege’nin incisi Muğla'yı keşfedebilirsiniz.

 

Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım

 

Havaş Otobüsleri: Havaş otobüsleri gün içinde Marmaris ve Fethiye ilçelerine ulaşım hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler genellikle Türk Hava Yolları'nın Muğla Dalaman Havalimanına iniş saatlerine göre ayarlanmaktadır.Aynı zamanda Fethiye veya Marmaris'ten gelen yolcular için de ulaşım hizmeti vermektedir.

Taksi: Muğla Dalaman Havalimanı terminali çıkışında bulunan taksilerle şehir merkezine veya turistik yerlere ulaşmanız mümkün. Taksiler 7/24 hizmet vermektedir. Şehir merkezine ortalama 20-25 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Araç Kiralama: Gelen yolcu salonlarının yer aldığı alanda bulunan Rent a Car firmaları araç kiralama konusunda size yardımcı olabilir. Avis, Europcar, Budget gibi kurumsal araç kiralama şirketlerinden kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz.

 

Adres: Ege, 48770 Dalaman/Muğla

Kodu: DLM

Rakım: 6 m

Telefon: (0252) 792 55 55

Sahip: Devlet Hava Meydanları İşletmesi

 

Muğla Dalaman Havalimanı