Muş Sultan Alparslan Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Muş Sultan Alparslan Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Muş Sultan Alparslan Havalimanı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, Türkiye'de Muş iline hizmet veren havalimanıdır. .Adını 26 Ağustos 1071'de Anadolu'nun kapısını Türklere açan Malazgirt Meydan Muharebesinde Büyük Selçuklu Hükümdarı o

Muş Sultan Alparslan Havalimanı Rehberi

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, Türkiye'de Muş iline hizmet veren havalimanıdır. .Adını 26 Ağustos 1071'de Anadolu'nun kapısını Türklere açan Malazgirt Meydan Muharebesinde Büyük Selçuklu Hükümdarı olan Alparslan'dan almıştır Şehir merkezine 19 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yolcuların havalimanı^nı kullanabileceği alan 815 m2’dir.Ayrıca Havalimanına özel aracı ile gelmek isteyenler için 40 araç kapasiteli otoparkı mevcuttur. Muş’un nice güzelliklerini görmek için Muş uçak biletiniz yolcu.com’da hazır.

Muş Sultan Alparslan Havalimanına Ulaşım

Taksi: Rahat ve hızlı bir şekilde yolculuk yapmak isteyenler için taksi en ideal ulaşım aracıdır. Şehir merkezine yaklaşık 20 dakika'da ulaşacaksınız ve bu size yalnızca 40 TL civarı bir ücrete mâl olacaktır..

Havalimanı Servisleri: Muş merkeze veya Muş Sultan Alparslan Havalimanına ulaşmak için sıkça kullanılan servisler sadece 15 TL karşılığında sizlere hızlı bir ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanına 30 dakika içerisinde ulaşımınızı sağladığınız servisler fiyat performansı olarak oldukça başarılıdır.

Araç Kiralama: Havalimanı çevresinde sıkça bulunan yerli veya kurumsal Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize ve ailenize en uygun aracı bulup varacağınız noktaya daha konforlu ulaşabilirsiniz.

Alparslan Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Muş Merkez/Muş

Kodu: MSR

Telefon: (0436) 250 00 04

Havalimanı tipi: Sivil / Askeri

Muş Sultan Alparslan Havalimanı