Nassau Lynden Pindling Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Nassau Lynden Pindling Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Nassau Lynden Pindling Havalimanı

Nassau Lynden Pindling Uluslararası Havaalanı, Bahamaların en büyük ve en eski havaalanıdır. Aynı zamanda Bahamalar’ın en işlek havaalanlarından biridir. Nassau şehir merkezine sadece 15 km uzaklıkta

Nassau Lynden Pindling Havalimanı Rehberi

Nassau Lynden Pindling Uluslararası Havaalanı, Bahamaların en büyük ve en eski havaalanıdır. Aynı zamanda Bahamalar’ın en işlek havaalanlarından biridir. Nassau şehir merkezine sadece 15 km uzaklıkta olan Nassau Lynden Pindling Uluslararası Havaalanı 28 uluslararası,16 yurt içi varış noktası olmak üzere 29 havayolu şirketine hizmet vermektedir. Geniş yemek seçenekleri, gümrüksüz ve hediyelik eşya alışverişi ile açık ve kapalı oturma alanlarına sahip aydınlık bir yemek alanı bulunmaktadır. Sizde Nassau uçak bileti alarak bu eşsiz deneyime sahip olabilirsiniz.

Havaalanı Otoparkı

Nassau Lynden Pindling Havaalanı Otoparkı kısa ve uzun süreli olmak üzere otopark hizmeti sunmaktadır. Kısa süreli park etme, 30 dakikadan iki güne kadar kabul edilir. İki gün ve sonrası için ise uzun süreli park süresine girer ve uzun süreli park ücreti ödersiniz.

Toplu Taşıma ve Taksiler

Nassau Lynden Pindling Havaalanı, Nassau ziyaretçileri için bir çok ulaşım seçenekleri sunar. Nassau’da bulunan bazı yerel şirketler havaalanından şehir merkezine özel otobüs seferleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca havaalanı çıkışında taksi hizmeti sizi karşılıyor olacaktır.

Adres: Windsor Field Road, Nassau, Bahamalar
Kodu: NAS
Rakım: 16,4′
Telefon: +1 242-702-1010


Nassau Lynden Pindling Havalimanı