Nauru Uçak Bileti Ara, En Ucuz Nauru Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Nauru Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Nauru uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Nauru Ülke Rehberi

Nauru

Resmi olarak Nauru Cumhuriyeti olan Nauru, ekvatorun 26 mil güneyinde , batı Pasifik Okyanusunda küçük, oval şekilli bir adadır . Nauru, sadece 21 kilometre kare büyüklüğündedir. En küçük bağımsız cumhuriyet ve resmi başkenti olmayan dünyadaki tek ada ülkesidir.  Nauru bir fosfat kaya adasıdır ve 1907'den beri birincil ekonomik faaliyeti adadan çıkarılan fosfatın ihracatı olmuştur. Fosfat rezervlerinin tükenmesi, çevresi madencilik nedeniyle ciddi şekilde bozulmuştur.  Nauru'nun nüfusu yaklaşık 11.000'dir . Yüzde doksanı adanın yerlisi, nüfusun neredeyse yarısı 24 yaşın altında ve yüzde 3,5'i 65 yaş ve üstü. Ülkenin kara kütlesi sadece sekiz mil kare olmasına rağmen, Nauru dünyanın en yoğun nüfuslu ülkelerinden biridir

Nauru Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Nauru uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Nauru uçak biletini satın alabilirsiniz
Nauru uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.