Onur Air Uçak Bileti - Yolcu.com

Onur Air Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Onur Air

Onur Air, 14 Nisan 1992’de kurulmuş İstanbul merkezli bir Türk havayolu şirketidir. İlk uçuşunu 14 Mayıs 1992 tarihinde Kıbrıs’a gerçekleştirmiştir. 1668 personel ile hizmet veren Onur Air 33 uçaklık

Onur Air Onur Air Rehberi

Onur Air, 14 Nisan 1992’de kurulmuş İstanbul merkezli bir Türk havayolu şirketidir. İlk uçuşunu 14 Mayıs 1992 tarihinde Kıbrıs’a gerçekleştirmiştir. 1668 personel ile hizmet veren Onur Air 33 uçaklık uçuş filosuna sahiptir.1992 yılından beri 105 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır. Ayrıca Türkiye’de kendine ait teknik bakım merkezi ve hangarı olan ilk ve tek özel havayolu şirketidir. Vizyon olarak güvenilir, zamanında ve makul fiyatlı uçuş hizmetleri sunmayı hedefleyen Onur Air bu kapsamda düşük maliyetli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Onur Air Check-in
Onur Air Check-in işlemlerinizi Onur Air web sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden ücretisz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca havalimanlarında bulunan Onur Air kontuarlarından Check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İç hat seferleri için uçuştan 60 dakika önce, dış hatlar içinse 90 dakika önce check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Onur Air Bagaj    
Onur Air kabin için el bagajlarına izin vermektedir. Kargo bölümü bagajı için iç hatlarda 15 kg dış hatlarda ise 20 kg ücretsiz bagaj hakkı vermektedir.