Ruanda Uçak Bileti Ara, En Ucuz Ruanda Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Ruanda Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Ruanda uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Ruanda Ülke Rehberi

Ruanda

Ruanda Cumhuriyeti, eski bir Belçika kolonisidir. Orta Afrika'da bulunur ve 5 şehirden oluşur. Ülke Burundi, Tanzanya, Uganda ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile sınır komşusudur, 26.338 kilometrekare yüzölçümü ile Afrika'nın en küçük ülkelerinden biridir. İklimi, iki yağışlı mevsim ve dağlarda daha soğuk ve karlı bir kış ile ılımandır. Coğrafyası dağlar ve düz ovalarla kaplıdır.

Toplam nüfusü 12,3 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti aynı zamanda en kalabalık şehri olan Kigali'dir. Ülkenin diğer önemli şehirleri Butare, Gitarama ve Musanze'dir. Ruanda'daki en büyük havalimanı Kigali Uluslararası Havalimanı'dır. Yaklaşık 800.000 kişilik yıllık yolcu trafiğine sahiptir. Ruanda'yı Afrika ve Avrupa'daki destinasyonlara bağlar.

Ruanda Cumhuriyeti 1962'de tam bağımsızlığını kazandı. Kültürüne Banyarwanda halkının mirası hakimdir. Ülkede çoğunluğu Hristiyan olan dini bir karışım var. Ülkenin resmi dilleri Kinyarwanda, Fransızca, İngilizce ve Svahili'dir. Hukuk sistemi, Alman ve Belçika medeni hukukuna dayanmaktadır. Ülkenin resmi para birimi Ruanda Frangı'dır Ruanda uçak bileti yolcu.com'da!

Ruanda Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Ruanda uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Ruanda uçak biletini satın alabilirsiniz
Ruanda uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.