Salt Lake City Uluslararası Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı

Salt Lake City Uluslararası Havaalanı(SLC),Salt Lake City’e 9 km uzaklıkta olan Utah’in ana havaalanıdır. Salt Lake City Havaalanı her yıl binlerce yurtiçi ve yurtdışı tarifeli uçuşlar gerçekleştirmek

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı Rehberi

Salt Lake City Uluslararası Havaalanı(SLC),Salt Lake City’e 9 km uzaklıkta olan Utah’in ana havaalanıdır. Salt Lake City Havaalanı her yıl binlerce yurtiçi ve yurtdışı tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ABD’nin en işlek 26. Havalimanıdır. Salt Lake City Havaalanı’ndan 85 farklı şehire aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmektedir. Günlük 1000’e yakın uçuşla milyonlarda yolcuya hizmet vermektedir. AeroMexico, America West, America West Express, American, Atlantic Southeast, Comair, Continental, Continental Express, Delta, Frontier, JetBlue, Northwest, Northwest Airlink, Salmon Air, SkyWest, Southwest and United Airlines Salt Lake City Havaalanı’ndan hizmet veren bazı havayolları şirketleridir. Sizde yolcu.com’dan Utah uçak bileti alarak Utah’a kolayca seyahat edebilirsiniz.

Salt Lake City Havaalanı bebek bakımı ve çocuk oyun alanları da olmak üzere aileler için çeşitli olanaklar sunmaktadır.Çeşitli restoranlar ve fast-food satış yerleri ile yemek seçenekleri ile size seçim sunuyor.Ayrıca  Havaalanı içinde bulunan mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Salt Lake City Uluslararası Havaalanı Ulaşım

Salt Lake City Havaalanı’nda bolca otopark alanı mevcut.İmkanınız varsa kendi otomobiliniz ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.Kısa süreli park ve yolcu bırakmak için terminalin bitişiğinde alanlar mevcut bu alanları kullanabilirsiniz.Uzun süreli otoparklar için ise havalimanının güneyinde uzun otopark yerleri bulunmaktadır. 

TRAX: Salt Lake City Uluslararası Havaalanın 1.Terminal binasının güney ucunda yer alır.Hafta içi her 15 dakikada hafta sonunda ise 20 dakikada bir geçmektedir.

Otobüs:Terminal binasının çıkışında özel firmalar tarafından şehrin bir çok noktasına ulaşım seferleri gerçekleşmektedir.

Taksi:Havalimanı’nda taksi hizmeti mevcuttur.Rahatlıkla ulaşbilirsiniz.Ayrıca Uber ve Lyft havalanında kullanılabilir durumdadır.

Adres: Salt Lake City, 776 N Terminal Dr  UT 84122
Kodu: SLC
Rakım: 4.226′
Telefon: (801) 575-2400

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı