Seyşeller Uçak Bileti Ara, En Ucuz Seyşeller Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Seyşeller Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Seyşeller uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Seyşeller Ülke Rehberi

Seyşeller

Seyşeller Cumhuriyeti, 26 bölgeden oluşan eski bir İngiliz kolonisidir. En önemli ilçeler Anse Etoile, English River ve Anse Boileau'dur. Ülke, Madagaskar'ın hemen kuzeydoğusunda Hint Okyanusu'nda bulunan bir takımadadır. Ülkenin yüzölçümü 459 kilometrekaredir. Arazisi volkanik dağlar ve düz mercan resifleri ile tanımlanır. İklimi, güneydoğu musonunda daha serin bir mevsim ve kuzeybatı musonunda daha sıcak bir mevsim ile tropikal denizdir.  Toplam nüfus 98.462 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti, 26.000'den fazla nüfusu ile aynı zamanda en kalabalık şehir olan Victoria'dır. Diğer büyük şehirleri Anse Boileau, Bel Ombre ve Beau Vallon'dur. Resmi para birimi Seyşeller Rupisi'dir Ülkenin en büyük havalimanı, yıllık 750.000'den fazla yolcu ile Seyşeller Uluslararası Havalimanı'dır. Bugüne kadar Seyşeller kültürü hala sömürge mirasından etkilenmiştir. Takımadalardaki ana din Hristiyanlıktır. Resmi diller Seychellois Creole, Fransızca ve İngilizce'dir. Ülkenin hukuk sistemi İngiliz ortak hukuku, Fransız medeni hukuku ve örf ve adet hukukuna dayanmaktadır. 

Seyşeller inanılmaz derecede popüler bir turizm destinasyonudur. Ülke, çeşitli doğal turistik mekanlarla doludur. Geniş kumsalları ve doğası ile bilinir. İlçenin etrafına dağılmış iki UNESCO dünya mirası alanı var. Başlıca destinasyonlardan bazıları Curieuse Adası, La Digue Adası Anse Lazio, Morne Seychellois Ulusal Parkı, Baie Lazare, Beau Vallon Plajı ve başkent Victoria'dır. Seyşelleri her yıl dünyanın her yerinden 384.000'den fazla turist ziyaret etmektedir. Sizde Seyşeller uçak bileti alarak Seyşeller'i ziyaret edebilirsiniz.

Seyşeller Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Seyşeller uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Seyşeller uçak biletini satın alabilirsiniz
Seyşeller uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.