Siirt Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Siirt Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Siirt Havalimanı

Türklerin Anadolu'da ilk yerleştiği şehirlerden olan Siirt Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunup günümüzde bölgenin en kalabalık şehirleri arasında yer almaktadır.Tarihi geçmiş zaamanlara kadar uzanan

Siirt Havalimanı Rehberi

Türklerin Anadolu'da ilk yerleştiği şehirlerden olan Siirt Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunup günümüzde bölgenin en kalabalık şehirleri arasında yer almaktadır.Tarihi geçmiş zaamanlara kadar uzanan bu şehri gezmek için Siirt uçak bileti almalısınız.Siirt Havalimanı 1994 yılında ilk olarak İl özel idaresi tarafından 1600 metrekarelik pisti ile kullanıma açılmıştır.İlerleyen yıllarda pist uzunluğu 2000 metrekareye kadar çıkartılmışdır.Sadece yurt içi ve sivil uçuşlar için kullanılar havalimanı düzenli olarak Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet seferleri düzenlemektedir. Siirt uçak bileti yolcu.com'da!

Siirt Havalimanına Ulaşım

Taksi:Havalimanı taksileri ile hızlı ve konforlu yolculuk yapmanız mümkünüdr.

Havalimanı Servisleri:Her uçuş seferinden sonra havalimanının önünden kalkan araçlar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama:Havalimanı çevresindeki Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize en uygun aracı kiralayıp gezebilirsiniz.

Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Siirt Dilektepe Yolu, 56220 Pınarca Köyü /Siirt Merkez
Kodu: SXZ
Rakım: 895 m
Telefon: (0484) 254 22 02
Havalimanı tipi: Sivil

Siirt Havalimanı