Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Çeşitli rivayetlere göre tufandan sonra Nuh'un yerleştiği ilk yer olarak bilinen ve bir çok tarihi eser görmek için Şırnak uçak bileti alabilirsiniz.Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak Şerafe

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Rehberi

Çeşitli rivayetlere göre tufandan sonra Nuh'un yerleştiği ilk yer olarak bilinen ve bir çok tarihi eser görmek için Şırnak uçak bileti alabilirsiniz.Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı cizreye 10 km uzaklıkta olup 2013 yılında inşası bitmiştir.120 milyon TL maliyetle yapılan havalimanına 2012 yılında vefat eden siyasetçi Şerafettin Elçi nin adı verilmiştir.Açılışını dönemim başbakanı Recep Tayyip Erdoğanın yaptığı havalimanı yalnızca yurt içi ve sivil uçuşlar yapmaktadır. Şırnak uçak bileti yolcu.com'da!

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanına Ulaşım

Taksi:Hızlı ve konforlu yolculuk etmek isteyen yolcuların sıkça tercih ettiği ulaşımın en rahat olduğu araçlar havalimanından'da kalkmaktadır.

Havalimanı Servisleri:Her uçuş seferinden sonra havalimanından kalkan araçlarla şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama:Havalimanı çevresinde bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde ailenize ve bütçenize en uygun aracı kiralayıp istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Havalimanı İletişim Bilgileri

Kodu: NKT

Operatör: Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ)

Havalimanı tipi: Sivil

Rakım (ODS): 2.038 ft / 621 m

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı