Ukrayna Uçak Bileti Ara, En Ucuz Ukrayna Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Ukrayna Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Ukrayna uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Ukrayna Ülke Rehberi

Ukrayna

Ukrayna, Doğu Avrupa'nın tam kalbinde yer almaktadır. Burası Sovyet sonrası bir ülke ve Rusya'ya rağmen Avrupa'nın en büyük ülkesi. Yedi ülke ile sınırlarını paylaşıyor: Doğuda Polonya, Slovakya, Macaristan, Romanya ve Moldova, batıda Rusya ve kuzeyde Beyaz Rusya. Ukrayna, batıda en yüksek noktası Hoverla (2061m) olan dağlardan doğuda bozkırlara, kuzeyde yürüyüşlerden güneyde Kara ve Azak denizlerine kadar uzanır. Ukrayna'daki yaklaşık nüfus, çoğunlukla büyük şehirlerde bulunan son nüfus sayımı rakamlarına göre 42,2 milyondur. Kiev, Ukrayna'nın başkentidir. Resmi dil Ukraynacadır. Ancak nüfusun yarısından fazlası Rusça konuşmaktadır. Ukrayna pitoresk bir manzaraya ve ılıman karasal iklime sahiptir. Bu nedenle Ukrayna'da kışlar soğuk, yazlar ise sıcak geçer. Böylece yılın hangi mevsiminde seyahat ettiğinize bağlı olarak Ukrayna'da farklı hava deneyimleri yaşayabilirsiniz. Kışın Ukrayna'ya gidiyorsanız yanınıza sizi sıcacık tutacak giysiler ve ayrıca kaygan kaldırımlar için su geçirmez yalıtımlı botlar almalısınız. Ukrayna, Doğu Avrupa'nın en büyük ülkesidir ve bu nedenle birçok seyahat seçeneğine sahiptir. Bunlar arasında Ukrayna'ya ucuz uçak biletleri en iyi seçiminiz olacaktır. Başkent Kiev'e çoğu ülkeden uçakla ulaşabilirsiniz. Ukrayna'nın diğer şehirlerini de ziyaret etmek isterseniz aktarmalı uçuşları kullanarak Kiev'den ucuz uçak biletleri de bulabilirsiniz. 

Ukrayna Lokasyonu

Ukrayna Yakın Uçuş Noktaları

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Ukrayna uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Ukrayna uçak biletini satın alabilirsiniz
Ukrayna uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.